KOMPOZITO TERASŲ LENTOS


Kompozitinės terasos lentos – natūralių savybių ir inovatyvios gamybos medienos polimero terasos lentos. Jos pagamintos iš aukštos kokybės termoplastinio medžio pluošto ir polimero kompozito. Šiose medienos-polimero plokštėse yra iki 55% kapotos medienos, papildytos sintetiniais polimerais – polietilenu (PE), polipropilenu (PP), rišikliais, apsauga nuo UV spindulių ir spalvos pigmentais. 

Kompozicito terasos lentų technologija

Kompozicinės lentos yra sukurtos taip, jog atlaikytų dideles apkrovas, tačiau tuo pačiu išlaikytų lankstumą ir neatsirastų mikroįtrūkimai. Kompozitinės terasų lentos gali būti gaminamos iki 12 metrų ilgio.

Kompozitinės terasos lentos sudaro 6% visos terasos dangų rinkos. Numatoma, kad WPC medžiaga artimiausiais metais taps vis populiaresnė ir užkariaus rinką kaip ekologiška alternatyva šiuo metu plačiai naudojamai kitai medienai.

Kompozito terasų lentos yra inovatyvi, lengva, nebrangi alternatyva tradicinėms medinėms dangoms.

WPC TERASŲ LENTŲ PRIVALUMAI

ATSPARUMAS IŠORINIAMS VEIKSNIAMS

Staigūs temperatūros svyravimai, intensyvi saulės šviesa ir didelė drėgmė neturi įtakos kompozito lentų fizikinėms ir mechaninėms savybėms​

PATVARIOS, NESIDEFORMUOJA

Kompozito terasų lentos atsparios įbrėžimams, nepelija, nekeičia formos ir yra atsparios neigiamam grybelių ir vabzdžių poveikiui.

MONTAVIMAS IR PRIEŽIŪRA

Montavimui naudojamas pagrindas, tvirtinamas su paslėptais varžtais, taip užtikrinant pagrindo tolygumą. Kompozito terasų lentų nereikia dažyti. Galima plauti aukšto vandens srove.

TAUSOJA GAMTĄ

Terasų lentos pagamintos iš ekologiškos ir 100% perdirbamos medžiagos – gaminamos iš medžio drožlių liekanų.

GARANTIJA 10 METŲ

Kompozicinės terasos lentos nelūžta, nesideformuoja, nesuyra ir yra apsaugotos nuo galimų įbrėžimų