WPC terasų lenta ZT08 | Platina

39.90

Spalva | Platina/Pilka
Lentos profilis | 150 x 25 mm
Lentos ilgis | nuo 1 m iki 12 m
Medžiaga | Kompozitas
Kaina | 5.99 m/Eur | 39.90 m2/Eur

Individualius užsakymus gaminame nuo 1 iki 12 m !
Užsakymai priimami el.paštu: info@zaliojiterasa.lt

ĮVESKITE KVADRATŪRĄ

Liko 10000

Produkto kodas: ZT-08 Kategorija: Žymos: ,

Kompozitinė lenta „TOP DEX“ sudaryta iš 55 proc. medienos, 30 proc. sintetinių polimerų (didelio tankio polietileno (HDPE)) ir 15 proc. kitų priedų (neorganinių mineralų užpildų, ultravioletinių spindulių absorbentų ir stabilizatorių, spalvų pigmento, fungicidinių priemonių, rišiklių).
Šios itin kokybiškos terasinės lentos tinka tiek didelėms komercinėms patalpoms ir erdvėms, tiek individualiems namų eksterjero sprendimams. Lentų dizainas sukurtas taip, kad atitiktų natūralios medienos vaizdą, tačiau pridėtinės medžiagos lentai suteikia žymiai patvaresnių savybių nei įprasta mediena. Kompozito lentos yra patvarios, ilgaamžiškos, jas lengva prižiūrėti (nešvarumai pašalinami naudojant aukšto slėgio vandens srovę), lentų nereikia aliejuoti ir dažyti, šių lentų paviršius yra itin šiltas ir švelnus vaikščioti basomis, paviršius neįkaista nuo ultravioletinių spindulių.
Kompozito terasinės lentų montuojamos naudojant sijas, pjedestalus, spaustukus ir kitus tvirtinimo elementus. Šių minimalių priemonių pakanka sukurti estetišką ir patvarią terasą, balkoną ar kitą namų eksterjero objektą. Lentos yra dvipusės, dėl to pagal kliento pageidavimus galima sukurti skirtingą terasos vaizdą.

Išmatavimai 3000 cm

Išmatavimai

Plotis 150 mm
Storis 25 mm
Standartiniai lentos ilgiai 3 m, 4 m,  5 m
Gaminamas terasos lentos ilgis nuo 1 iki 12 metrų

Eksterjero sprendimai

WPC lentos skirtos terasoms, balkonams, lauko takeliams, tvorelėms, erdvių atskyrimo sienelėms, pavėsinėms, baseinų takeliams ir erdvėms, prieplaukoms ir kt.